Siyaset

İGC’ye İYİ Ziyaret…

İGC’ye İYİ Ziyaret…

İyi Parti İl Başkanı ve Milletvekili Adayı İskenderun Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek Çalışmalarla ilgili bilgi gazetecilere bilgi verdi.

Başkan Diyap Atar ve gazetecilerin karşıladığı İyi parti yönetimi, Seçim çalışmalarının iyi gittiğini belirtti.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, “Yapılacak olan gelen seçimlerde İyi parti adayı Gülümser Ceylan Köle’ye başarılar diliyorum” dedi.

İyi Parti Hatay Milletvekili Adayı Gülümser Ceylan Köle, yaptığı açıklamada, “Yapılacak olan genel seçimde, tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün Seçimi değil Depremi ve insanlarımızın sorunlarını konuşmayı çok isterdim. Siyaset yapmak zorunda bırakıldığımızı belirtmek istiyorum.

Yıllardır yaptığımız çalışmalarımızın meyvesini almanın zamanı geldi. Artık İktidarın değişmesi gerektiğine inanıyorum. 14 Mayısta ülkemizde her şey değişecek halkımız bunu demokrasinin vazgeçilmezi olan sandıkta gösterecektir. 15 Mayıs iyilerin iktidarı olacaktır. Bizler için gazetecilerimiz çok değerli gerçekten bu konuda ciddi sıkıntılarınız olduğunu biliyoruz bunların hepsini çözmek bize nasip olacaktır” dedi.

İyi Parti İl Başkanı Nazmi Ceylan ise “İskenderun’lu bir il başkanı olarak sizlerden iyi partiye destek istiyorum. Amacımız halkımızın sorun ve sıkıntılarını çözmek” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL