Sağlık

2 Yılda 600 Meyve Fidanı…

2 Yılda 600 Meyve Fidanı…

Op. Dr. Hülya Artuç Karabiber, Her doğan bebeğe bir meyve fidanı Sosyal Sorumluluk Kampanyası ile Yeşil bir Hatay konusunda Farkındalık uyandırarak Çocuklara Yeşil bir Dünya bırakmayı hedefliyor.

Özel Defne Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışan Op. Dr. Hülya Artuç Karabiber, Yeşil bir Dünyamız olsun, Bebeklerimiz Fidanlarıyla büyüsün diye “Her Doğan Bebeğe Bir Meyve Fidanı” armağan etmeye devam ediyor.

“NEDEN FİDAN KAMPANYASI”

Fiziki Neden : Büyük bir hızla çölleşiyoruz. Son Yıllarda çıkan Orman yangınları ile Çölleşme giderek hızlandı. Hepimizin Çölleşmeye karşı ülkemizi korumak adına bu işe gönül vermesi gerekiyor.

Manevi Neden : Bir gün hepimiz bu dünyadan ayrılacağız. Çocuklarımızın bizi, neslimizin çocuğumuzu hatırlaması için “Her Bebeğe Bir Fidan”

“600 MEYVE FİDANI DİKTİK”

Yeşil bir Hatay konusunda farkındalık uyandırmak isteyen Hülya Artuç Karabiber, “Her Doğan Bebeğe Bir Meyve Fidanı” Sosyal sorumluluk  kampanyası kapsamında 600 Meyve Fidanı diktiklerini belirterek, “Çocuklara Yeşil bir Dünya bırakmak, onlara verebileceğimiz en güzel mirastır” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL