Makaleler

2022 BURÇ ETKİLERİ : BALIK

2022 BURÇ ETKİLERİ : BALIK

BALIK BURCU (20 Şubat- 20 Mart)

Satürn bu yıl da içsel değişim ve dönüşümünüz, gizli düşmanlıklar, hastaneler, inziva, sonlanma bitiş,  alanından sizi yapılanmaya yönlendirecek. Sağlığınız ile ilgili sorumluluk almalısınız, kronik hastalıklar varsa tedaviye yönelmelisiniz. Satürn’ün on ikinci ev geçişlerinde yaşanan ruhsal kısıtlanmayı, spiritüel anlamda Okült anlamda, psikoloji alanında sağlık alanında eğitim alarak sağaltabilirsiniz ekim 2022 de Satürn Uranüs ani krizli açısı ile hayatınızda sizin için önemli olan birini  fiziksel ya da duygusal olarak kaybedebilirsiniz, ani sağlık problemi yaşayabilirsiniz. Kendi yöneticiniz olan şans gezegeni Jüpiter 2010 sizin alanınızdan geçecek, hayatınızın her alanında bolluk bereket şans sizinle,  Jüpiter’in tahtında olduğu bu yıl; anne baba olabilir, yeni ilişkiler yaşayabilir, evlenebilir, ev araba alabilir, kariyerde güçlenebilir, sosyal çevrenizi genişletebilir tedavi oluyorsanız sağlığınıza kavuşabilirsiniz kilo almamaya çalışın 21 Nisan 4 mayıs Venüs, Jüpiter, Neptün kendi burcunuzda hizalanacak, son derece iyimser olduğunuz bu dönemde şansın her alanda sizinle olmasından kaynakla bu dönem bazı konularda kandırılma, aldanma ve aldatılmalara karşı temkinli olmalısınız. 11 mayıs,22 ekim arasında 2. Evinizde  gelirlerinizin artacağı, finans konularında rahatlayacağınız, öz değer ve sevginizin artacağı harika zamanlardan geçiyor olacaksınız.

Tutulmalar 2003-2004 yıllarında olduğu gibi bu yılda sizin 3-9 evler aksında, ticaret, uluslar arası ticaret uluslar arası hukuk, kardeş kuzen yakın akrabalar, uzak akrabalar, eşin akrabaları, hak hukuk adalet, yüksek öğrenim, yabancı kültürler, ve hayat felsefeniz, inançlarınız konularını anlatan bu aksarda yaşanacak Güneş tutulmaları ile başlangıçları fırsatları yakalarken, Ay tutulmaları ile sonuçlanmaları bitişleri yaşayacağınız kadersel bir dönüşüm değişim  sürecinde olacaksınız.

Venüs 18 Aralık 2021- 30 Ocak 2022 arasında geri gidecek,  arkadaşlıklar, sosyal gruplar, kariyerden elde edilen gelirler hayaller alanında gerçekleşecek bu gezegen hareketi ile  arkadaşlık ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Yer aldığınız sosyal gruplar ve derneklerde bir takım zorluklar yaşamanız olası, kariyerden elde edilen gelirlerin azalabileceği bu dönemde  maddi olarak risk almamakta fayda var. Arkadaşlık ilişkileriniz aşka dönmek isteyebilir ki bunun için retro sonrasını beklemek daha sağlıklı olacaktır.

Merkür ise ocak ayında kova, mayıs ayında ikizler, eylül ayında Terazi Burcunda retro hareket edecek

Mars  29 ekim 2022- 12 ocak 2023 arasında ikizler burcunda geri hareket edecek, aile, yuva, kökler, evlilik, anne, aidiyet konularını anlatan alanda gerçekleşecek olan  mars retrosu aile içinde miras,  aile bireylerinin sağlık durumu, ev alım satımı ev içi huzur ve güvenlik ihtiyacınızı sağlamak ile ilgili yaşanabilecek bazı sorunları işaret etmekte.

2022 sizin için zorlukları ve şansı, içsel dönüşüm ve bereketi bolluğu yani hem kayıpları hem kazançları beraberinde getirecek. Değişime direnmeden akışta kalarak yol alabilmek eşsiz bir yeniden doğumu anlatacak sizin için.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL