Makaleler

2022 BURÇ ETKİLERİ – KOVA

2022 BURÇ ETKİLERİ – KOVA

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Yönetici gezegeniniz Satürn kendi alanınızda ilerliyor ve sizi tüm hayatınız ile ilgili yapılanmaya yönlendiriyor, Satürn yükseleninizden  geçtiğinde büyük bir döngü bitirip başlatır. Hayatın her alanında sorumluluk alıp yeni başlangıçlar yapma zamanındasınız, eş, iş, kariyer, para, dış görüntü, kariyer, sağlık, finans, çocuklar, arkadaşlıklar, sosyal çevre, psikoloji, maneviyat ve daha bir çok konuda hayatınızı yeniden yazacaksınız. Satürn sizin yöneticiniz ve süreç sonunda emekleriniz doğrultusunda muhakkak büyük bir ödülü size bırakıp gidecek. Satürn Uranüs zorlu açısı ile Ekim ayında tüm bu konular ile ilgili ani ve beklenmedik olaylar ile köklü değişimler yapmak isteyeceksiniz.  Bolluk bereket genişleme ve Şans gezegeni Jüpiter birincil alanınızdan ayrılıp 2010 senesinde de olduğu gibi Maddi kaynaklar, kazançlar ve finans alanından sizi destekleyecek, emeklerinizin karşılığını aldığınız bolluk ve bereketi hissettiğiniz bir zaman dilimi fakat artan mali gelirin harcamalar konusunda da aşırıya kaçabilirsiniz, buna da dikkat edin. 21 Nisan 4 Mayıs Venüs, Jüpiter, Neptün hizalanması ile maddi kaynaklarlarda ve yatırımlarda aldanma aldatılma kandırılma dolandırılma gibi şeylerin söz konusu olmaması için bu alanda yaşanan pozitif gelişmelerin gerçekliğini sorgulamadan adım atamayın, 11 Mayıs 22 Ekim arası koç burcunda ilerleyecek olan Jüpiter ticaret kardeş kuzen yakın akrabalar alanından sizleri desteleyecek güzel zamanlara doğru ilerliyorsunuz. Kardeşlerinizin hayatlarında da güzel gelişmeler yaşanabilir, yeni ticari anlaşmalar yapabilirsiniz, yeni bir araç satın alabilirsiniz.

Tutulmalar bu yıl sizin 4-10 aksınızda  kariyer, aile, toplumsal statü, otorite figürleri, baba, anne, yuva, taşınma, ev alım satımı, evlilik, boşanma, aile bireylerinin sağlık durumları, gibi bir çok alanda Güneş tutulmaları ile başlangıçları ay tutulmaları ile sonlanmaları sonuçlanmaları yaşayacağınız  bu yıl tüm bu konular ile ilgili kadersel dönüşümler yaşayacaksınız.

Venüs 18 aralık 2021- 30 ocak 2022 arasında geri gidecek,  sizin kontrolsüz alanınız 12. Ev psikolojik olarak mental olarak geriye çekilebilirisiniz, manevi alana yönlenip içinize dönebilirsiniz, gizli düşmanlarınız ile yüzleşebilirsiniz. Aşk ilişkileri ile ilgili sizden gizlenen şeyler ortaya çıkabilir ve ikili ilişkileri yönetmekte zorluk çekebilirsiniz. Aynı zamanda gizli ilişkilere çekilebilir çevrenizde gizli ilişkiler yaşayan kişilerin varlığını öğrenebilirsiniz.

Merkür ise ocak ayında kova, mayıs ayında ikizler, eylül ayında Terazi Burcunda retro hareket edecek

Mars  29 ekim 2022- 12 ocak 2023 arasında ikizler burcunda geri hareket edecek, sizin aşk, flörtler, çocuklar, yetenekler, yatırımlar alanında geri gidecek. Tüm bu konular ile zorlanabileceğiniz bir zaman diliminden geçiyor olacaksınız 2022nin sonunda

2022 sizin için değişim ve dönüşüme direnmeden, sorumluluklardan kaçmadan hayatınızı köklerinden değiştirme fırsatları yaşayacağınızı gösteriyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL