Makaleler

2022 BURÇ ETKİLERİ – OĞLAK

2022 BURÇ ETKİLERİ – OĞLAK

OĞLAK (22 Aralık- 21 Ocak)

Satürn Maddi kaynaklar, birikimler,öz sevgi, öz değer, maddi kazançlar, finans alanında sizi yapılandırmaya yönlendiriyor, Satürn bu dönemde gelir kaynaklarınızı kısabilir, size bu alanda yaptığınız ataları gösterebilir ki düzenlemeye gidin, yeni bir maddi gelir kaynağı bulmaya zorlanabilirsiniz ve bunu elde etmeniz yavaş olabilir bu Satürn’ün doğasıdır yavaş ve kalıcı olan her şey uzun vadede işimize yarar. Süreci yönetebilen oğlak burçları uzun süreli ve kalıcı gelir kaynağı bulabilir, öz değerinizi sorgulayabilir ve size değer katacak kişi ve işleri hayatınıza çekebilirsiniz11 Ekim civarı Satürn Uranüs zorlu açısı ile şansınız ve yetenekleriniz konularında da ani beklenmedik olaylar yaşanabilir. Şans, büyüme genişleme ve bereket gezegeni Jüpiter ticaret, eğitimler, basın yayın kardeş kuzen konularında sene boyunca sizleri destekleyecek, destek vermeden önce burada olan pürüzler varsa önce bunları size gösterecek sonrasında ise çözüme kavuşturacak, ve kardeşlerinizin güzel haberlerini alacaksınız, onlardan yardım göreceksiniz, Jüpiter 2010 senesinde olduğu gibi bu yıl da üçüncü evde yine  ticaret, basın yanın, araçlar eğitimler ve kısa yolculuklarda  yaşatabilir size. 21 Nisan 4 mayıs arasında Jüpiter, Neptün, Venüs bu evde kavuşacak bu kavuşum size  bu alanla ilgili  aşırı iyimserlik vereceğinden yapacağınız ticari anlaşma ve sözleşmelere dikkat edin ki kandırılma ve aldanmalara açık olacaksınız. 11 Mayıs 22 Ekim arası ise Jüpiter 4. Evinizde olacağından, anne baba, ev, gayrimenkuller, aile yuva alanlarından destekleneceksiniz.

Ay tutulmaları bu yıl da 2003 2004 yıllarında olduğu gibi bu yıl da; 5-11. Evler aksınızda yaşanacak, çocuklar, şans, flörtler,aşk, yetenekler, yatırımlar, kariyerden elde edilen gelirler, sosyal çevre, dernekler, gruplar alanlarında gerçekleşecek olan Güneş Tutulmaları ile başlangıçları, Ay tutulmaları ile sonlanmaları bitişleri deneyimleyeceksiniz. Bu dönemde yeni bir aşk, ilişki, anne baba olma durumu, yetenekleri yatırıma çevirme fırsatları, sosyal çevrenizi genişletme imkanları, yeni hayat amaçları, kariyer gelirlerini genişletme konularında olumlu gelişmeler yaşarken bir çoğunuz da sosyal çevreyi daraltmak, ilişkileri sorgulamak ve nihayete erdirmek konularında inisiyatifler alacaksınız.  Çocuklarınız ve onların hayatları konularında da inisiyatif almanız gerekiyor.

Venüs 18 Aralık 2021- 30 ocak 2022 arasında geri gidecek, sizin kendi alanınızda geri gidecek olan Venüs öncelikle size kendinizi ne kadar sevdiğinizi sorgulatacak, ilişki, evlilik, flört, ortaklık, ve daha bir çok alanda kendinizi ve karşı tarafı sorgulayacak size hizmet etmeyen sizi mutlu etmeyen herkesi ve her şeyi hayatınızdan çıkarma dönemindesiniz. Bu dönemde sağlığınız ve genel görüntünüze de dikkat etmelisiniz ve yine genel görüntünüzde değişim yapmak için uygun bir zaman diliminde olmayacaksınız. Geçmişten gelen aşklar için son derece dikkatli olmalısınız.

Merkür ise ocak ayında kova, mayıs ayında ikizler, eylül ayında Terazi Burcunda Retro hareket edecek.

Mars 29 ekim 2022- 12 ocak 2023 arasında ikizler burcunda geri hareket edecek, sağlık alanınızda gerileyecek olan Mars  sağlığınız ile ilgili sizleri zorlayabilir, evcil hayvanlarınızın da sağlığına dikkat etmelisiniz, kariyer hayatı iş arkadaşları ve yanınızda çalışan kişilerle ipler gerilebilir.

2022’nin sizler için genel enerjileri; kariyerde yeni planlamalar, başlangıçlar, sonlanmalar, mali kaynakları arttırma ve düzenleme, başlangıçlar, ilişkileri yeniden yapılandırmak ve size faydalı olan her şeyi hayatınıza almanız  olacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL